Knihovna Suchdol

úterý 15:00 - 17:00 hod

Katalog knih:

Nalezený obrázek pro kniha -

Katalog vyřazených knih na prodej:

Nalezený obrázek pro kniha

Registrační poplatek pro čtenáře na rok

Nalezený obrázek pro bankovka      -     50, - Kč

Knihovna je příjemcem regionálních funkcí Středočeského kraje.

Naše knihovna

Naše knihovna má více než stoletou tradici. Nabízí čtenářům k zapůjčení velký počet zajímavých knih. Najdete zde všechny žánry, dětskou  literatúru, cestopisy, romány i odpočinkové čtení. Knižní fond je pravidelně doplňován a obměňován. Studentům nabízíme, ve spolupráci s Městskou knihovnou v Kutné Hoře, zajištění titulů povinné četby.

Knihovna v Suchdole v poslední době prochází řadou změn. Čtenářům je mimo jiné nově k dispozici elektronický katalog knih s dálkovým přístupem, bylo vytvořeno nové dětské oddělení.

Jsme zastánci názoru, že žádná kniha nepatří do sběru a může ještě někomu udělat radost, proto některé starší a méně půjčované knihy nabízíme k prodeji při veřejných Burzách knih případně k odběru zdarma.

Pro zájemce, kteří nemají možnost přístupu k elektronické komunikaci, byl zaveden veřejný internet.

Akce knihovny

• Burza knih

• Vánoční inspirace

• Z deníku cestovatele

• Úvodní cestovatelskou besedu si v Suchdole připravil Zdeněk Šibrava

Knihovna a Městys Suchdol připravuje cyklus přednášek s názvem Z deníku cestovatele. Jako první se o své zážitky podělil Zdeněk Šibrava, který představil Keňu, Nový Zéland a Austrálii. Sérii fotografií doplnil poutavým vypravováním, které přiblížilo nejen krásné zážitky, ale i cestovatelské nástrahy.

Těšíme se na setkání s Vámi při dalším pokračování přednášek.

P1030108-1024.jpg

Spolupráce se základní a mateřskou školou

P6190529-1024.jpg