Městys Suchdol

Hlášení rozhlasu


 

26. listopadu 2018

 

oznámení:

Městys Suchdol a Knihovna Suchdol Vás zvou na cestovatelskou přednášku Z deníku cestovatele - FILIPÍNY, která se koná ve středu 28.11. od 17.30 na zámku.

 

*  *  *

 

Základní škola a Městys Suchdol srdečně zvou na prodejní vánoční výstavu a adventní koncert žáků školy v neděli 2. prosince. Výstava bude v obřadní síni od 16 hodin a koncert od 17 hodin v kostele sv. Markéty.

 

*  *  *

 

SDH Suchdol Vás zve v sobotu 1.12. na čertovský rej po vsi, začátek 17.00 hod. u benzínky, 18.30 čertovská veselice, občerstvení, zábava na návsi.

 

*  *  *

 

Spolek Bartoloměj Vás zve na výstavu betlémů v sobotu 1.12. od 15.30  v kostele sv. Bartoloměje v Solopyskách a v 16.30  rozsvěcení adventního věnce u kostela.

  

*  *  *

 

"Osadní výbor Vysoká" si Vás dovoluje pozvat na vánoční koncert, který se bude konat v sobotu 1.12. v 15.hod. v kostele navštívení Panny Marie na Vysoké. Ve vánočním programu vystoupí Privatissima, Marcela Březinová, Brzdaři.

 
 

*  *  *

Úřad městyse Suchdol oznamuje občanům, že dne 28. 11. 2018 proběhla deraztizace kanalizace v obci Suchdol a Dobřeň. Upozorňujeme občany na možnost výskytu otrávaných hlodavců v blízkosti kanalizačních kanalizačních šachet.

________________________________

 

 

 


Menu

Stránky zdarma

Vytvořte si vlastní webové stránky zdarma na doméně www.obecsuchdol.cz

Registrujte se zdelogo škola.JPG


cleerio.JPG


 

Portál veřejné správy