Hlášení rozhlasu

26. listopadu 2018

oznámení:

Městys Suchdol a Knihovna Suchdol Vás zvou na cestovatelskou přednášku Z deníku cestovatele - FILIPÍNY, která se koná ve středu 28.11. od 17.30 na zámku.

*  *  *

Základní škola a Městys Suchdol srdečně zvou na prodejní vánoční výstavu a adventní koncert žáků školy v neděli 2. prosince. Výstava bude v obřadní síni od 16 hodin a koncert od 17 hodin v kostele sv. Markéty.

*  *  *

SDH Suchdol Vás zve v sobotu 1.12. na čertovský rej po vsi, začátek 17.00 hod. u benzínky, 18.30 čertovská veselice, občerstvení, zábava na návsi.

*  *  *

Spolek Bartoloměj Vás zve na výstavu betlémů v sobotu 1.12. od 15.30  v kostele sv. Bartoloměje v Solopyskách a v 16.30  rozsvěcení adventního věnce u kostela.

*  *  *

"Osadní výbor Vysoká" si Vás dovoluje pozvat na vánoční koncert, který se bude konat v sobotu 1.12. v 15.hod. v kostele navštívení Panny Marie na Vysoké. Ve vánočním programu vystoupí Privatissima, Marcela Březinová, Brzdaři.

*  *  *

Úřad městyse Suchdol oznamuje občanům, že dne 28. 11. 2018 proběhla deraztizace kanalizace v obci Suchdol a Dobřeň. Upozorňujeme občany na možnost výskytu otrávaných hlodavců v blízkosti kanalizačních kanalizačních šachet.

________________________________

logo škola.JPG